سری جدید محصولات آدین موکت! با استفاده از این کوپن 20 تومان تخفیف بگیرید
بزرگراه فتح شرق، لاین کندرو بعد از بلوار خلیج فارس، خ فردی
0 0

درباره ما

در سال 1390 تأسیس شد

تاریخچه ما را جستجو کنید

توضیحات درباره آدین موکت

آدین موکت

درباره ما

شرکت آدین موکت در سال 1390 تاسیس شد و در حوزه تجارت موکت پا به رقابت گذشت . شرکت ما از همان اول به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان خود بوده که با لطف شما مشتریان عزیز امروزه جزو بهترین و معروف ترین فروشگاه های موکت هستیم.

موکت از جمله پوشش های کف پر کاربرد در منزل و ادارت می باشد. موکت قدمتی چند هزار ساله دارد و با پیشرفت روز افسون دنیا و به وجود امدن کفپوش های جدید و متنوع فعلا موکت جایگاه خود را حفظ کرده و چیزی نمی تواند جای این کفپوش را در زندگی انسان ها بگیرد.

بیشتر معماران و طراحان دکوراسیون منازل از موکت به عنوان یک عایق حرارتی که گرمای محل را حفظ می کند استفاده می کند و این نشان از این دارد که چقدر موکت پرکاربرد می باشد.

حال شرکت ما آدین موکت انواع موکت ها که مناسب برای منزل ، اداره ها ، سالن های همایشی و … را دارد و به فروش می رساند. تمامی محصولات ما کیفیت فوق العاده نسبت به قیمت های خود دارند.

اگر نمی دانید چه موکتی برای خود بخیرید و یا مناسب می باشد برای شما نگران نباشید ، کافی است شما با شرکت ما تماس گرفته و درخواست یک مشاوره خرید موکت انجام دهید ، کارشناسان ما شما را به نحواحست راهنمایی می کند تا بهترین و با صرفه ترین محصول را خریداری کنید.

محصولات ما تماس با ما
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید