• تهران، بزرگراه فتح شرق، خ فردی پ286
  • همه روزه 8صبح تا 11 شب

بسمه تعالی

شرکت آدین موکت در سال 1390 تاسیس شد و در حوزه تجارت موکت پا به رقابت گذشت . شرکت ما از همان اول به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان خود بوده که با لطف شما مشتریان عزیز امروزه جزو بهترین و معروف ترین فروشگاه های موکت هستیم.

موکت از جمله پوشش های کف پر کاربرد در منزل و ادارت می باشد. موکت قدمتی چند هزار ساله دارد و با پیشرفت روز افسون دنیا و به وجود امدن کفپوش های جدید و متنوع فعلا موکت جایگاه خود را حفظ کرده و چیزی نمی تواند جای این کفپوش را در زندگی انسان ها بگیرد.

بیشتر معماران و طراحان دکوراسیون منازل از موکت به عنوان یک عایق حرارتی که گرمای محل را حفظ می کند استفاده می کند و این نشان از این دارد که چقدر موکت پرکاربرد می باشد.

حال شرکت ما آدین موکت انواع موکت ها که مناسب برای منزل ، اداره ها ، سالن های همایشی و … را دارد و به فروش می رساند. تمامی محصولات ما کیفیت فوق العاده نسبت به قیمت های خود دارند.

اگر نمی دانید چه موکتی برای خود بخیرید و یا مناسب می باشد برای شما نگران نباشید ، کافی است شما با شرکت ما تماس گرفته و درخواست یک مشاوره خرید موکت انجام دهید ، کارشناسان ما شما را به نحواحست راهنمایی می کند تا بهترین و با صرفه ترین محصول را خریداری کنید.